Son Moda Bahçe Mobilyaları 2016

Istanbul-Çekmeköy’de Türe ailesinin bahçesine bahar renklerini taşıyoruz. Renklerle buluşan bahçe, bir anda açık hava odasına dönüşüyor!

Güneşin içimizi ısıttığı bir bahar gününde rotamızı Istanbul-Çekmeköy’e çeviriyoruz. Neslihan TUre’nin, ailesiyle beraber yaşadığı bahçeli bu şirin eve misafir oluyoruz. Aldığımız duyumlara göre, arka varmış. Durum böyle olunca ver elini Mudo Bahçe! Sezon renkleri ve dokusuyla ev sahibesinin bahçesini yenilemek için artık hazırız. Umuyoruz ki. yeni dokunuş, evin küçük kızı Ayşe’nin de hoşuna gider.

HAVA KAÇ DERECE?
Nisan demek havanın bozmayacağı anlamına gelmiyor, unııfrnavın. Durum böyle olunca önlem almak şan. Bahçede elinizin altında ince birörlii bulundurun deriz. Hafif esen ılık bir melleın karşısında mevsimlik battaniyenize sarılın. Renk olarak koyu tonları tercih edebilirsiniz. Daha uzun süre kirlenmeden koruyabilirsiniz.
Çim üzerinde mobilya kullanmak istiyorsanız, taşınması kolay iiriinier tercih edin.Güneşin geliş yönüne göre farklı noktaları oturma alanına dönüştürebilirsiniz.

Bahçede keyfini çıkaracağınız noktayı belirlerken rüzgarın esme yönünü de hesaba katın. Güneş görmesini istediğiniz bu alanın korunaklı olması önemli.

ÇAY SAATİ
Farklı malzemelerin buluşması için listenize ahşap servis takımlarını ekleyin. Üzerine yerleştireceğiniz ikranıltklar masa seviyesinden yükseğe taşınırken aynı zamanda da şık bir görüntü verir. Ikramlıklarınız için hasır koruyucu ise görev başında sizi bekliyor.

Çiçekli kırlent fc 69.95, ahşap beyaz fener fc 165, sarı uzun mum 119.95, açık yeşil mum 117.95, saksıda ağaç 159.95, yeşil lıasır koruyucu t-59.95, saksıda sukkulent 154.95.
bahçe mobilyaları 2016 | 2015/2016 kış modası - 2015/2016 ...Beyaz Rattan Bahçe Mobilyaları Geri Dön2015 Bahçe Mobilya Modelleri | Kilim Mobilya Modelleri Fiyat ListesiSon moda tenteli hasır bahçe mobilyası örneğimobilya tasarımları sizlerle bahçesi olanlar bence bu modelleri ...Bahçe Dekorasyon Mobilyaları | Sosyetikmoda.com ~ Kadınların moda ...... Moda istikbal bahçe mobilyası Fotoğrafları başlıklı görseliniBilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında ...... . İşte arkadaşlar yepyeni bahçe mobilya modelleri sizlerleBeyaz Rattan Bahçe Mobilyaları Geri Dön

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir