Oturma Odası

Ligne Roset Koltuk Modelleri 2015

ligne-roset-koltuk-modelleri (8)

Ünlü Fransız mobilya markalarından biri olan Ligne Roset koltuk modelleri ile çok beğeniliyor. Evinizin her alanında kullanacağınız mobilyaları tasarlayan markanın bu yıla özel tasarladığı koltuklar görülmeye değer. Ligne Roset koltuk modelleri 2015 tasarımlarını gördükten sonra dekorasyon anlamında yeni fikirleriniz olacaktır.

Bildiğiniz üzere salonları şık gösteren en önemli şeylerden biri koltuk modelleridir. Koltuklarınızı seçerken salonunuzun genişliğine göre bir model tercih ederseniz Ligne Roset koltuk modelleri odanızın ışığını da yansıtacak. Daha küçük alanlarda açık renkli koltuklar tercih etmeniz alanın daha büyük ve ferah görünmesini sağlayacaktır. Bunun yanında koyu renkler ise daha ağır ve iddialı bir dekorun ilk adımı olabilir.

2015 Ligne Roset koltuk modelleri her malzemeden tasarlanarak evinize hem modernliği hem de nostaljik klasik tasarımları getirebilir. Modern deri koltuklardan ahşap detayları olan tasarımlara kadar geniş alternatifleri olan Ligne Roset koltuk takımı modelleri yeni yıla özel heyecan verici renkleriyle de adından söz ettirebiliyor. Benzersiz çizgilerle sıra dışı bir dekor oluşturabileceğiniz gibi klasik parçaları da seçebileceğiniz tasarımların her biri salonlarınızın ahengini sağlayabilecek türden. En özenli parçalarıyla Ligne Roset deri koltuk modelleri ise markanın modern tasarımlarından biri olarak biliniyor. Deri koltuklar ışığı yansıtmaları ve klasik duruşuyla pek çoğunuzun vazgeçilmezidir. Bu nedenle Ligne Roset koltuk modelleri arasında deri tasarımlara sıkça yer veriyor.

Misafirlerinizi ağırlarken ilk olarak koltukların görünümü dikkat çekiyor olsa da konforu daha fazla önem taşır. Ligne Roset koltuk takımları modern ve şık duruşlarıyla birlikte konforu da evlerinize getirecek. Nostaljiden vazgeçemeyenlerin tercihi ise ahşap tasarımlardan yana oluyor. Kol ve ayak kısımları ahşaptan tasarlanan Ligne Roset klasik koltuk modelleri her sezon olduğu gibi yine trendler arasında yer almaya devam ediyor. Bu modellerin kullanışlılığı da ön planda geliyor.

Ligne Roset koltuk modelleri dekorasyona ve aynı zamanda konfora çok önem verenlere hem lüks hem de şık modeller sunuyor. Derinin lüks tarzıyla ahşabın klasikliğini bir araya getiren Ligne Roset her tasarımıyla evlerinize modernliği getirmeyi başarıyor. Sizler için bu modellerden bir kaçını inceleme fırsatı sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir