Abone Ol

E-mail Adresinizi Girin:

Sitemize yeni konu eklendiğinde haberiniz olsun… FeedBurner

Arama Yap

Koltuk Takımları 2014

Anasayfa > Oturma Odası

Evlerinizin salonlarına veya misafir odalarına aldığımız koltuk takımlarının kalitesi olması çok önemlidir. Alırken genellikle iskelet yapısına, işlevselliğine, kumaşının kalitesine, sünger kalitesine ve en önemlisi de model ve rengine çok dikkat ederiz. Son yıllarda mükemmel modellerle karşılaşıyoruz. Özellikle koltuklarda kalite ön plana çıkmış durumda. Çok farklı tasarlanmış modeller müşterileri adeta büyülemektedir.

Koltuk takımlarını alacağınız salon veya misafir odanızın büyüklüğüne ve şekline göre seçmelisiniz. Küçük yerler için küçük bir takım veya köşe takımı düşünebilirsiniz.  Aynı zamanda salonunuzun veya misafir odanızın duvar rengiyle uyumlu bir renk seçmelisiniz. Evinizi seçeceğiniz modelle mükemmel bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Koltuk takımlarından almaya karar verdiğinizde köşe takımlarını da düşünebilirsiniz. Mükemmel tasarım ve modern görünümleri ile her zaman moda olan bu takım, klasik yastık şekilleri ve spor görünümlü rengârenk kumaşları ile evinize farklı bir hava getirecektir. Birçok farklı tasarımları ile çok alternatifler sunan bu mobilyalardan zevkinize ve isteğinize göre bir model mutlaka bulacaksınız. Sizlerde evinizin dekorasyonunu bu mükemmel koltuk takımları ile tamamlayın.

Bir önceki post: Kilim Mobilya Oturma Odası

Koltuk Takımları 2014

2 Yorum yapılmış

lamia dilaverler 25 Mart 2014 12:15

meraba ben antalyadan yazıyorum koltuk salon takımlarının fiyatlarını antalyada yeriniz varmı

Fatih Derin 21 Aralık 2014 01:17

Merhaba,

Siteni<de arka panoda eyfel kulesi tablosu olan ofis mobilyalarını beğendim. Fakat hangi firmanın ürünü olduğuna ulaşamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
İyi çalışmalar.


DMCA.com