Koçtaş Bahçe Mobilyaları 2016

Koçtaş Bahçe Mobilyaları 2016 Yapımda dört ana dikme toprağa ortalama 90 cm kadar gömülüp, istenilen renkte boyanır ya da verniklenirler. Alttaki resimdeyse çokgen biçimi bir Koçtaş Bahçe Mobilyası görülmektedir, ana dikmeler ve dış kenarlar 10*10 cm boyutunda tahta kirişlerden yapılmıştır. Üstte kabuklarıyla birlikte ince ağaçlardan gerçekleştirilmiş rustik bir çardak görülmektedir.

Bu tür bir çözümün yeğlenmesi, bahçenin “mimari” yapısına bağlıdır. Rustik görünümlü bir çardak, daha çok romantik bir bahçeye yakışır. Malzeme seçimi son derece sınırlıdır. En uygun ağaçlar kayın ve karaçam ağacıdır. Ağaç kütüklerin kabukları neme karşı doğal koruyucudurlar (kabuksuz ahşap kirişler kullanılırsa,sugeçirmez bir maddeyle kaplanmalıdır).

Kütükleri birbirine çatıp tutturmak için çivi (olanak varsa belirli bir bindirme sistemi uygulandıktan sonra) ya da sorgun dalı, naylon iplik ve metal tel kullanılabilir. Üstte sağ köşede dalların yuvarlak bir biçim alması için bükülerek kullanılışından bir ayrıntı verilmiştir. Dikmeler toprağa 30-40 cm girecek biçimde gömülerek tutturulmalı ya da çimento bir tabana gömülerek oturtulmalıdırlar (bu Çözüm neme karşı koruyucu olarak çürüme ve küflenmeyi önler).

Koçtaş bahçe mobilyaları 2016

koçtaş bahçe mobilyaları ve fiyatları 2015-2016 konusunda bulunan ...

Koçtaş bahçe mobilyaları

koçtaş blooma bahçe mobilyası

koçtaş bahçe mobilyaları ve fiyatları 2015-2016 konusunda bulunan ...

... mobilyaları bahçe mobilyaları fiyat Koçtaş bahçe mobilyaları

... mobilyaları bahçe mobilyaları fiyat Koçtaş bahçe mobilyaları

Koçtaş bahçe mobilyaları 2016

Koçtaş Bahçe Mobilyaları Modelleri - Fotoğraf Galerisi ...

Koçtaş Bahçe Mobilyaları 2016

2015 Koçtaş Bahçe Mobilyaları-1710 TL |Ev Dekorasyonu

koçtaş edremit bahçe mobilyaları - Kadın Wuu

Koçtaş Rattan Bahçe Mobilyaları Loire Modeli › Binbir Dekor

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir