Kışlık Yatak Örtüsü Modelleri

yatak ortusu fiyatlari 2015

Mobilyada olduğu gibi ev tekstilinde de bu sene moda country tarzı. Kışlık yatak örtüsü modelleri de bu tarzdan esinlenerek birbirinden şık ve sıcak desenler içeriyor. Kışın kasvetine inat çiçek açmış yatak örtüsü modelleri yataklarınızı ve yatak odalarınızı süsleyecek. Çiçekli, dallı ya da üstünde birbirinden renkli kuş desenlerinin olduğu yatak odaları hem çok tarz hem de çok şık.

Yatak odanızda mobilyaların şık ve kaliteli olması kadar yatak örtünüzün şıklığı da oldukça önemlidir. Yatak örtüsünün şıklığı tüm odanın havasını bir anda değiştirecektir. Kışlık yatak örtüsü seçiminde yazlık olanlara göre daha kalın ve kış mevsimine uygun olmalıdır. Pamuklu ve benzeri kumaşlardan üretilmiş yatak odaları eviniz sıcak bile olsa psikolojik olarak kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Yatak odanızda sizi ilk karşılayan yatak örtüsüdür. Yatak örtüsünün şıklığı odanızın da şıklığını belirleyecek. 2015 kışlık yatak örtüsü modelleri ağırlıklı pamuk ya da cotton kumaştan üretilmiş seçenekler içeriyor.  Ev tekstilinde sektörün gün geçtikçe gelişimi ile birbirinden şık yatak örtüleri mağazaları sonrasında da evlerimizi süslüyor.

yatak ortusu 2015 resimleri

yatak ortusu dekorasyonlari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir