Bahçe Mobilyaları

Kış Bahçeleri 2014

Yazın evin en çok vakit geçirilen yeri balkon iken kışın neden böyle olmasın. Kışın da vaktinizi uygun bir kışlık balkon dekorasyonuyla 2014 kış bahçeleri balkonda geçirebilirsiniz.

Nasıl ki sigara yasağından sonra gittiğimiz mekanlarda kışın da dışarı da oturuyorsak balkonumuzda bu keyfi neden yaşamayalım ki..Balkona çıkıp soğuk havanın yüzümüze çarpması, sıcak bir salep ve bir kitap ve tabi kide 2014 kış bahçeleri ile balkonunuzu ısıtmak için ısıtıcı.

Balkonunuza ayağınızı sıcak tutacak kilim veya halılardan öncelikle kullanmak istediğinizi seçin. Minder ve koltuklarınızı balkondan eksik etmemelisiniz. Kışın 2014 kış bahçeleri ve balkonda fazla yer kaplamayan, kolay açılıp, kapanan masa ve sandalyeler kullanmak daha rahat olacaktır.

Ayrıca 2014 kış bahçeleri ve balkonunuzu dayanıklı kış bitkileri ile de dekore etmeyi kesinlikle unutmamalısınız.

Bahçenize değişikçe bir tarz vermek istiyorsanız eğer Fas mahali motiflerini incelemenizi öneririz. Fas motif, renk vede aksesuarlar açısından zengin muhtevaya sahip bir ülkedir. Fas ın buğulu vede gizemli atmosferini kendiniz için de hanenizde de değerlendirebilirsiniz. Fas ruhunu yansıtacak bir çok eşya, aksesuar ve mobilyayı biraraya getirerek işe başlayabilirsiniz.

Kendine has bir 2014 kış bahçeleri dekorasyonu için etnik birkaç eşyaya ihtiyacınız olacak. bu tarz eşyaları Eminönü Mısır çarşısı etrafında kolayca bulabilirsiniz. Alçak hasır tabureler, açılıp kapanan sehpalar, dört ayaklı sofra altlıkları, ibrikler, kandiller ve siniler arasından kendi zevkinize uygun olanları seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir