İstikbal Ev Aksesuarları

İstikbal Ev Aksesuarları

Tasarımcılar artık üç boyutlu modelleme ile düşünülmesi güç matematiksel figürler ile modelleme yapılarak değişik uygulamalar yapma yoluna gitmişlerdir. Ayna tasarımlarında olduğu gibi çerçevelerde de bu matematiksel figürleri kullanmışlardır. Duvar tabloları ile duvarı en ihtişamlı şekilde gösterecek olan resim çerçeveleri mimari ve iç tasarımın, duvarlar ve mobilyaların, mobilyalar ve modanın arasındaki sınırları flulaştırıyor. Böylelikle yaşadığımız mekanlar da daha sıcak ve daha ılımlı bir atmosfere bürünmüş oluyor.

Yavaş yavaş hepimiz, enerji tasarrufu yapan ürünleri seçmeyi daha çok tercih ediyoruz. Dokunmatik lambader modeli ile hem fiş takıp çıkarma derdiniz olmayacak hem de dokunduğunuz an odayı aydınlatacaksınız. İster salonunuzda ister oturma odasında veya koridorda her yerde rahatlıkla kullanacağınız bu dokunmatik lambederlerle evinizin dekorasyonuna ayrı bir hava katmış olacaksınız.

Metal parlak objeler ile büyüklü küçüklü kaliteli ve sağlam şık dekoratif ürünlerin her çeşidini bulabileceğiniz istikbal mağazalARINDA 2013 YILI YENİ KOLEKSŞYONUNU DA GÖRME İMKANINA SAHİP OLACAKSINIZ.

istikbal ev aksesuarları, ev aksesuarları, aksesuarlar, dekorasyon

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir