77367af96b9b4bf8b1968fb2ed31b2a9 Giysi Dolapları | Dekorasyon Adresi

Abone Ol

E-mail Adresinizi Girin:

Sitemize yeni konu eklendiğinde haberiniz olsun… FeedBurner

Arama Yap

Giysi Dolapları

Anasayfa > Ev Dekorasyon

giysi dolaplari 2 Giysi Dolapları

Özellikle yalnız yaşayanlar veya okuyan öğrenciler için çok kullanışlı olan üç kapılı çekmeceli demonte giysi dolabı ile dağınıklığa son demenin zamanı geldi de geçiyor bile. Siz hale bu yeni tasarım son teknoloji ürünü ile üretilen üç kapılı çekmeceli demonte giysi dolaplarını görmek için zamanınızın az olduğunu söylemeye devam etmenizi gerektirecek hiçbir bahane kalmadığına inanmayanlardan olmayın.

Çok kullanışlı ve fonksiyonel yapısının yanın sıra çekmecelerinin derin olması özelliği ile iç çamaşırlarınızı rahatlıkla koyabileceğiniz gibi katladığınız çamaşırlarınız da kırışmadan koyabilirsiniz. Karşılıklı açılan ikili kapısının altında çekmecesi bulunan tekli kapısının ise genellikle raflı bölmelerden oluştuğu gibi iki kapılı kısmı ise askılık kullanım için idealdir.

Geniş iç gövdesi ile askılara bütün kıyafetlerinizi sığdırabileceğiniz gibi kırışmadan güvenle saklayabilirsiniz. Askılı kısmın üstünde ise çantanızı, bavulunuzu, kutularınızı rahatça koyup ortadaki dağınıklığı kaldırmak elinize ayağınıza takılan eşyalarınızı koymanız için de raf kısmı ile hizmetinize sunulmuştur.

Üç kapılı çekmeceli demonte giysi dolabının ayrıca sizlere özel kendinize göre ayarlayabileceğiniz iki rafı hareketli olarak tasarlanmış olup kendinize göre ayarlama yapmanız sağlanmıştır.

giysi dolaplari 5 Giysi Dolapları

giysi dolapları, elbise dolapları

Bir önceki post: Dekoratif Fikirler

Giysi Dolapları

0 Yorum yapılmış


DMCA.com