Giysi Dolapları

giysi-dolaplari (2)

Özellikle yalnız yaşayanlar veya okuyan öğrenciler için çok kullanışlı olan üç kapılı çekmeceli demonte giysi dolabı ile dağınıklığa son demenin zamanı geldi de geçiyor bile. Siz hale bu yeni tasarım son teknoloji ürünü ile üretilen üç kapılı çekmeceli demonte giysi dolaplarını görmek için zamanınızın az olduğunu söylemeye devam etmenizi gerektirecek hiçbir bahane kalmadığına inanmayanlardan olmayın.

Çok kullanışlı ve fonksiyonel yapısının yanın sıra çekmecelerinin derin olması özelliği ile iç çamaşırlarınızı rahatlıkla koyabileceğiniz gibi katladığınız çamaşırlarınız da kırışmadan koyabilirsiniz. Karşılıklı açılan ikili kapısının altında çekmecesi bulunan tekli kapısının ise genellikle raflı bölmelerden oluştuğu gibi iki kapılı kısmı ise askılık kullanım için idealdir.

Geniş iç gövdesi ile askılara bütün kıyafetlerinizi sığdırabileceğiniz gibi kırışmadan güvenle saklayabilirsiniz. Askılı kısmın üstünde ise çantanızı, bavulunuzu, kutularınızı rahatça koyup ortadaki dağınıklığı kaldırmak elinize ayağınıza takılan eşyalarınızı koymanız için de raf kısmı ile hizmetinize sunulmuştur.

Üç kapılı çekmeceli demonte giysi dolabının ayrıca sizlere özel kendinize göre ayarlayabileceğiniz iki rafı hareketli olarak tasarlanmış olup kendinize göre ayarlama yapmanız sağlanmıştır.

giysi-dolaplari (5)

giysi dolapları, elbise dolapları

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir