Genç Odası Perde Modelleri 2015

genc-odasi-perde-modelleri (3)

Çocuklarımızın genç odalarını düzenledikten sonra sıra geldi genç odası perde modellerine diyebiliriz. Bu konuda da gençlerimizin kararını alarak perde modeline karar vermeniz doğru olacaktır diye düşünüyoruz. Gençlerimizin hep canlı renkler ve desenleri sevdiğimizi artık hepimiz biliyoruz.

Genç odası perde tasarımlarında birbirinden farklı , şık ve tarz da  çeşit bulabilirsiniz. Özellikle geometrik desenler , figürlü , çiçek desenli  tasarımlara gençlerimizin ilgisi çok fazla. Son dönemin yeni trendi olan perde modelleri çiçekli ve rengârenk tarzı ile muhteşem bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Çocuklarınızın genç odaları için markaların hazırladığı en özel perde modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Gençlerimizin ilgisini çeken genel de sıra dışı genç odası perde modelleri olmaktadır.Özellikle de figürlü perde modelleri ile genç odalarınızı dekore edebilirsiniz. Eğer çocuğunuzun spor görünümlü bir odası varsa   fazla gösterişli olmayan mekanizmalı stor perde modelleri arasından tercihlerde bulunabilirsiniz. Özel tasarımlar arasında erkekler için araba ve değişik film karakterlerinin yer aldığı perde modellerinden yapacağınız seçiminizle onları çok mutlu edebilirsiniz. Kız çocuklarımız içinse çeşitli hayvan figürleri, çiçekli  modelleri belki de tablo desenlerinin yer aldığı perdeler iyi birer seçim olabilir deriz.

Genç odası dekorasyonumuza çok ayrı bir görsellik kazandıracak Genç odası perde modelleri odamızın tüm şıklığına daha bir zerafet ve estetik kazandıracaktır. Genç odası perde tasarımları ile rengarenk modern tasarımlarıyla odalarına çok ayrı bir şıklık kazandıracaksınız. Bu harika tasarımları perdeler desenleri , modelleri ve moda renkleri ile adeta hayranlık uyandıracak türden. Genelikle kız çocukalrı için kırmızlar , pembe renkler erkek çocukları için maviler , siyahlar , morlar tercih ediliyor. Erkeke çocuklarımız daha çok tercihleri stor perde modellerinden yana olurken kız çocuklarımız daha hareketli katlamalı , büzgülü modellere rağbet gösteriyorlar. Sizlerde çocuklarınızın kendileri için çok özel mekanlarını Genç odası perde modelleri ile süslemelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir