Evimi nasıl döşeyebilirim?

Girişi karşılayan ve evin odalarına uzanan dar ve uzun bir koridorumuz var. Duvar hissini yok etmek ve aynı zamanda da şık bir görüntü sağlamak istiyorum. Bunun için nasıl bir farklılık yaratabilirim?

Uzun koridorlar için mekanda farklılık etkisi yaratacak duvar kaplamaları mekanınızı görsel açıdan farklı kılacaktır. Koridor içerisinde ikinci bir yaşam alanına açılan holde aynı lambriden sürgü kapı yapılabilir, hatta bunu bronz çıta ve apliklerle daha görselliğe hitap edecek şık bir hale getirebilirsiniz.

S Ebeveyn yatak odamdaki dolap hacmi sınırlı, odanın içinde yer alan mevcut banyo bölümünü de içine alarak fonksiyonelliği arttıracak şekilde odamı nasıl tasarlayabilirim?

C Öncelikle yatak odasında kullandığınız malzeme eğer parke ise bu zemin malzemesini aynı şekilde banyonuzda da devam ettirebilirsiniz, böylece mekanın devamlılığını sağlamış olursunuz. Banyo kullanımını tam ortada bir duş ile bölerek; mekanı ikiye ayırabilirsiniz. Bölünmüş mekan hem depolama hem de diğer kullanım ihtiyaçlarınıza çözüm getirecektir. Hatta duş bölümünün ön tarafında ayna kullanmanız alanı olduğundan büyük göstermenize yardımcı olacaktır.

Evimi nasıl döşeyebilirim_4.jpgEvimi nasıl döşeyebilirim_0.jpgEvimi nasıl döşeyebilirim_7.jpgEvimi nasıl döşeyebilirim_1.jpgEvimi nasıl döşeyebilirim_14.jpgEvimi nasıl döşeyebilirim_13.jpgEvimi nasıl döşeyebilirim_9.jpgEvimi nasıl döşeyebilirim_3.jpgEvimi nasıl döşeyebilirim_6.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir