Ev dekorasyonu en ucuz

Ekolojik bakış açısıyla şekillendiği bir tema. Doğal malzemeler, ileri görüşlü tasarımlarla birleşiyor ve renkler ağırlıklı olarak toprak tonlarından oluşuyor. Son olarak ‘Enrich’, modayı dekorasyona kültürel geçmişimiz ve aynı zamanda gelecek perspektifiyle taşıyor. Koyu tonlar, metalik vurgular. Doğu ve Batfnın etkileşimlerini somutlaştıran bir akımı işaret ediyor.

Döşemelik ve perdeliklerde her sene sıkça rastlanan kolay temizlenebiiirlik, antibakteriyellik, güç tutuşurluk, su iticilik gibi teknik uygulamaların yanısıra, termal uygulamalar, ses yalıtımı, antiradyasyon, antidust mite, sivrisinek kovucu, deodorizasyon gibi yeni teknik çözümler bu sene daha sık kullanılmıştı.

Uzakdoğu üreticileri dahil olmak üzere perde üreticilerinde keten, jüt, ipek gibi doğal elyafa veya sentetik karışımlı doğal görünüme yönelim söz konusuydu. Armür, brode, jakarlı perdelik kumaş çizgisinden çok fazla değişikliğe gitmeyen firmalarda bile doğal elyaf kullanımları dikkat çekiyordu. Storlarda sıklıkla tercih edilen black out uygulamalarını firmaların ön planda tuttuğunu gözlemledik. işlevsel ürün tasarlayan katılımcılar güneşlikler için de müşterilerden black out taleplerinin geldiğini belirtiyorlardı.

Akordeon, gofre, kapitone, pelüş, triko ve el işçiliği hiç bir zaman modası geçmeyen detaylar arasında.

Havlularda geçen sene olduğu gibi bu sene de iplikten, konstrüksiyon ve apreden hacimli yumuşaklıklar gözleniyordu. Özellikle trend alanında ışıltılı ev tekstili kumaşlarının arasında havlularda yumuşak parlak ipliklerin kullanımı ile genel bir uyum yakalanmıştı. Yine supima, microcotton, bambu, koleksiyonları oluşturuyordu.

Nevresimlerde kaygan luşeli kaliteli satenler, daha yalın desenler ve dijital baskılar dikkat çekiyordu. Giysi tasarımlarında bir süredir dikkat çekilmeye çalışılan teknolojik uygulamalar artık ev tekstilinde de sunuluyordu. Nevresime veya stor perdelere yerleştirilen LED ışıklar dikkat çeken bir ayrıntıydı.

Ev dekorasyonu en ucuz_0.jpgEv dekorasyonu en ucuz_2.jpgEv dekorasyonu en ucuz_1.jpgEv dekorasyonu en ucuz_13.jpgEv dekorasyonu en ucuz_15.jpgEv dekorasyonu en ucuz_12.jpgEv dekorasyonu en ucuz_18.jpgEv dekorasyonu en ucuz_16.jpgEv dekorasyonu en ucuz_5.jpgEv dekorasyonu en ucuz_6.jpgEv dekorasyonu en ucuz_3.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir