Ev Dekorasyonları Fikirleri

Bu ay sadece işlevsellikleri ile değil, bu özelliklerine bir de esprili detaylar katmalarıyla dikkatimi çeken ürünler paylaşacağım sîzlerle. içlerinden kendi ihtiyaçlarınıza uygun olanlarını seçmek de size düşüyor.

Soru Açık ofis tasarlıyorum ama ses problemini maksimumda engellerken görsel bir kalabalık da yaratmak

Cevap Akustik, modern zamanların en önemli mekansal dertlerinden biri. Gerek saatlerimizin geçtiği ofisler, gerekse içlerinde yandığımız konutlar ses yalıtımı anlamında ihtiyaçlarımızı ne kadar karşılıyor? Ve yalıtım ürünleri tasarımlarının birer parçası olabiliyor? ‘Snowsound’ ses panellerini bu anlamda önermek istiyorum. Ses kalitesi ve tasarımı paneller akustiği düzenlerken geometrik formları ve çarpıcı.

Soru Oturma ve yemek bölümü için sade ama iddialı sarkıt önerilerinizi alabilir.

Cevap Studio Italia Design tasarımı ‘Skyfcill’adlı ürün, Murano camının gelenekselliği ile kendini ortaya koyuyor. Hem de farklı malzemelerin başarılı birlikteliğini özetliyor. Krom üstüne el üflemesi camdan oluşan ‘Skyfall’un şeffaf cam ve metalize edilmiş parlak bakır cam alternatifleri de var. 22 cm ve 36 cm olmak üzere iki çap seçeneği bulunan ürün içinde iki adet 10W LED buluyor. Ürünü bence çekici kılan en önemli özelliklerden biri

dekorasyon ile rahatlıkla uyum sağlarken, sanki ortamda mücevhersi bir dokunuş etkisi oluşturması. Birkaç tanesini bir araya getirerek bu etkiyi daha da güçlendirmeniz mümkün.

Seramik vitrifiye ile buluştu, Güzellik tamamlandı.

Ev-Dekorasyon-Fikirleri-2-1024x726.jpgev-dekorasyon-fikirleri.jpgyaratici-ev-dekorasyon-fikirleri-ornekleri.jpg2016-Ev-Dekorasyon-Fikirleri-a.jpgdegisik-ev-dekorasyon-fikirleri-2015.jpgev-dekorasyonu-fikirleri-1200x900.jpgkirmizi-dekoratif-ev-dekorasyon-fikirleri-2014.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir