bf3012229a2c7d3d11c123da9832ed0a Duvar Çerçeve Fikirleri | Dekorasyon Adresi

Abone Ol

E-mail Adresinizi Girin:

Sitemize yeni konu eklendiğinde haberiniz olsun… FeedBurner

Arama Yap

Duvar Çerçeve Fikirleri

Anasayfa > Aksesuar

duvar cerceveleri 5 Duvar Çerçeve Fikirleri

Duvar çerçeveleri için eğlenceli fikirler geleneksel motifler ve eskiye ait malzemeler günlük yaşamın birer parçası haline gelmiş ayrılmaz bir bütün olmuştu. Artık bu eski tablo imajlarını yıkıp yeni duvar tabloları için eğlenceli fikirler sunarak renga renk bir hareketlilik yaratabilirsiniz.

Çiçekli desenler, artisanal fonlar ve koton örmeler veya bunların yanında sanatsal dokunuşlar ile zanaatkar üretim teknikleri yan yana bir şekilde dizayn edebilirsiniz. Soft renk paleti ile doğadan ilham alarak değişik detayların bir arada sunulduğu hatta üç boyutlu çerçeveler veya connetten tarihi referanslarla yeni bir perspektif oluşturarak evinizdeki dekorasyona uygun olacak şekilde dizayn edebilirsiniz.

Değişik şekilleri seviyorsanız geometrik şekiller kullanarak yuvarlak formlar, botanik desenlerle iç içe şekli gibi duvar çerçeveleri için eğlenceli fikirler yaratabilirsiniz.  Parlak canlı tonlar kullanarak veya sokak modası ve yaşamını anlatan tasvir eden grafitiler, stencil’ler retro tekniklerle uygulanan duvar çerçevelerini bu retro renklerin kullanıldığı espirili çizgilerin önlenemez yükselişlerini burada açık bir şekilde göreceksiniz. Eğlenceli duvar tablolarını faklı dizilişleri sıra dışı olaylardan ilham alarak asimetrik bir şekilde dizayn ederek süsleyin.

duvar cerceveleri 6 Duvar Çerçeve Fikirleri

duvar çerçeveleri, çerçeve, aksesuar

Bir önceki post: Mutfak Aksesuarları

Duvar Çerçeve Fikirleri

1 Yorum yapılmış

Komikli Jojuk 8 Aralık 2013 21:51

Alçıpan ile çerçeve içine alacağınız, dikey ebattaki duvar kağıtları ile kendi tablolarınızı yapabilirsiniz. Bu… süper tşk…


DMCA.com