Doğtaş köşe takımı 2015

Son yılların en trend mobilyalarından olan köşe takımları 2015 yılında Doğtaş mobilya da birbirinden farklı tarz ve tasarımı ile sizleri beklemektedir.Doğtaş mobilya yıllardan beri müşterilerine sunduğu kaliteyle herkes tarafından güven kazanmayı başarmıştır.

Doğtaş köşe takımı-7

Doğtaş köşe takımı modellerine 2015 yılında birbirinden şık koltuk takımlarına yenileri eklendi. Sizler de şıklığın yanı sıra kaliteyi ve konforu  öncelik olarak görüyorsanız Doğtaş markası sizin için vazgeçilmez olacaktır. Doğtaş köşe takımı 2015 modelleri  desenli ve renkli modeller 2015 yılına damgasını vuracak gibi görünüyor. Fiyat aralıkları  modelden modele değişim gösteriyor. Fakat kalite ve konforunun aksine çok yüksek rakamlara çıkmıyor.Köşe koltuk takımları gerek kullanışlılığı gerek şıklığı gerekse değişik bir tarz olmasından dolayı en çok tercih edilen koltuk modelleri arasında yer alıyor.

Köşe koltuk takımları rengârenk çeşitleri ve pek çok model seçenekleri ile Doğtaş mağazalarında bulabileceğiniz bu modeller, evinizin havasını değiştirecek, sıradanlığın dışında çok farklı bir görünüm yaratacak ve zerafeti ile evinize herkesi hayran bırakacaktır. Evinizin salonları veya oturma odalarınız  küçükse altı bazalı ve açılıp yatak olabilen Doğtaş  2015 köşe koltuk takımlarını da tercih edebilirsiniz. İster spor, ister klasik, ister değişik tarzlarda zevkinize göre her modeli Doğtaş markasında rahatlıkla bulabilirsiniz. Doğtaş köşe koltuk takımları 2015 tasarımları  renkli seçenekleri ile her eve uyabilecek model seçenekleri ile evinizin şıklığını tamamlayacak.

Doğtaş köşe takımı 2015 modelleri ile evinizin dekorasyonunu  zenginleştireceksiniz.Özellikle Doğtaş’ın 2015 köşe takımları arasında yer alan Legato ve Carlino köşe takımları zerafetleri, trend renk tonları ve şık tasarımları  ile gözlerinizi kamaştıracaktır. Kesinlikle tasarım harikası bu modellere göz atmalısınız. Siz de görünce çok beğeneceksiniz. Bu tasarımlar  3 modül ve konsepti tamamlayan şık bir puftan oluşan Doğtaş 2015 köşe takımları arasındadır.  Uygun fiyatlara ve yapılan indirimler sayesinde dahada ucuza bu köşelere sahip olabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir