Ev Dekorasyon

Dekoratif Duvar Taş Kaplama Modelleri

dekoratif-duvar-tas-kaplama-modelleri (5)

Daha önceleri binaların dış cephelerinde kullanılan taş kaplamalar şimdi iç mekanlarda da kullanılır hale geldi. Dekoratif duvar taş kaplama modelleri ile iç mekanlarınızı daha otantik bir şekilde dizayn edebilirsiniz. Dekorasyona önem veren bireylerin evlerinde çok sık tercih ettiği duvar taşları özellikle tv ünitelerinin arkalarında ve merdiven kenarlarında çok kullanılıyor. Dekoratif duvar taş kaplama modelleri 2015 tasarımlarını evlerinizin dekorasyonuna apayrı bir renk katacak şekilde tasarlamışlar.

Bir evde kullanılan eşyalar kadar aksesuar malzemeleri de çok önem taşır. Duvar kağıdından küçük bir bibloya kadar kullanılan tüm parçalar bütünlük içerisinde olmalıdır. Dekoratif duvar taş kaplama modelleri evinizdeki her eşyaya uyum sağlayabilecek renk ve biçimlerle karşımıza çıktı.

Maliyetli bir iş olması nedeniyle önceleri daha az tercih edilen taş kaplamalar zaman geçtikçe daha uygun fiyatlara düşmesi nedeniyle daha çok uygulanmaya başlandı. Beyaz duvar taş kaplama modelleri ise evlerde en çok tercih edilenlerden biri oluyor. Ancak taş kaplama evin tüm duvarlarından ziyade sadece bir ya da iki duvara uygulanıyor. Böylece dekoratif bir görünüm elde ediliyor. Evinizdeki renk uyumunu sağlayacak şekilde seçeceğiniz simli duvar taş kaplama modelleri her renk tonuyla tercih edilebiliyor. Simli taşlar genellikle tv ünitelerinin arkasını renklendirmek için kullanılan bir detay.

Dekoratif duvar taş kaplama modelleri dubleks evlerde merdiven bölümünde çok kullanılan bir dekor haline geldi. Bu bölümü daha dekoratif göstermek amacıyla koyu renkli taş kaplama seçenekleri kullanılabiliyor. Koyu renkli dekoratif duvar taş kaplama modelleri daha doğal görünmeleri nedeniyle aynı zamanda otantik bir görünüme de imza atıyorlar.

Her renk seçeneğine rastlayabileceğiniz 2015 dekoratif duvar taş kaplama modelleri aydınlatma ile birlikte evinize bambaşka bir ambiyans katıyor. Taş kaplama yaptırdığınız duvarları led ışıklarla süsleyerek hem otantik hem de aydınlık bir tarz yaratabilirsiniz. Duvar taş kaplama modelleri dekoratif görünümleriyle her sezon bambaşka çizgilerle evlere konuk oluyor. Bunlardan biri de tuğla görünümlü taş tasarımlarıdır.

Dekoratif duvar taş kaplama modelleri evlerinizi güzelleştirmek adına sizlere pek çok seçenek sunmaktadır. Bu seçeneklerden bazılarını yazımızın bitiminde görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir