DEKO EKSPER LiMiTLER KALKSIN

Özgürleşmek… Sürekli dillendirip, hayata geçirirken ise türlü bahanelerle ertelediğimiz bir kavram. Gelin bu yılın ilk ayında dediğimizi yapalım ve işe evlerimizdeki sınırlardan kurtularak başlayalım.

Soru Çok kullanımlı ve formu ile beni çok zorlamayacak bir yemek masası arıyorum. Cevap Koleksiyon’un yeni ev serisi için geliştirdiği motto, içinde sana ait bir ses var.” Marka, evlerine ve içindeki kendi seslerini ifade etmeyi amaçlayanlara sunduğu yaşam felsefesi ve tasarımlara odaklanıyor. Böylelikle içinde yaşadığınız evinizi yeniden yorumlayabiliyor, kişisel tercihleriniz ile bütünleştirebildiğiniz evinizi artık size ilham veren bir tür üretim alanınız gibi düşünmelisiniz.

Size bu koleksiyondan ‘Lotus’ masayı önermek istiyorum. Faruk Malhan tarafından yenilenen tasarımıyla değişebilen kullanımlara olanak sağlayan yemek masası ‘Lotus’; adını ve ilhamını mitolojide bereket anlamına gelen ve çok özel bir forma sahip lotus çiçeğinden alıyor. iki farklı şekle girebilen masanın tablasındaki kare formunu oluşturan üçgen kulakçıklar açılarak büyük bir kare oluşturuyor. Ortasındak’ dönebilen servis sehpası ise masanın etrafındaki herkesin istediği yiyecek ve objeye rahatlıkla ulaşmasına olanak sağlıyor.

DEKO EKSPER LiMiTLER KALKSIN_0.jpgDEKO EKSPER LiMiTLER KALKSIN_7.jpgDEKO EKSPER LiMiTLER KALKSIN_13.jpgDEKO EKSPER LiMiTLER KALKSIN_18.jpgDEKO EKSPER LiMiTLER KALKSIN_1.jpgDEKO EKSPER LiMiTLER KALKSIN_3.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir