10 Adımda Banyonuzu Yenileyin

Banyonuzu stil sahibi bir görünüme kavuşturmak için 10 adımdan oluşan önerilerimizi takip edin HAZIRLAYAN EDA TÜRKMEN

Bir Tema Belirleyin

Kişiliğinizi banyonuza yansıtmaya ne dersiniz? O halde, öncelikle tarzınıza veya ruh halinize uygun bir konseptte karar kılın. Mavi ve beyazın iç açıcı birlikteliğiyle marin teması oluşturabilir, pastel tonlarla provansal etkiyi hissedebilirsiniz.

Duvar Kağıdı Kullanın

Duvar kağıdını sadece yaşam alanlarında kullanma fikrinin eskilerde kaldığını söylemiş miydik? Mekanlara özgünlük kazandıran bu uygulamayı banyonuzda da rahatlıkla hayata geçirebilirsiniz. En sevdiğiniz renk ve desenlerle keyifli bir atmosfer yaratmak için kolları sıvayın!

işlevsel Bir Dolap Edinin

Bakım ürünleri ve saç şekillendirme aletlerini dört bir yana yaymaktan kaçının. Kategorilerine göre gruplandırdığınız malzemeleri bölmelere ayrılmış genişçe bir dolabın içine yerleştirin ve ihtiyaç duyduğunuz her şeye aynı noktadan ulaşabilmenin keyfini çıkarın!

Dayanıklı Malzemeler Seçin

Seramik, taş gibi dayanıklı ve kolay a W temizlenebilir malzemelerin size her daim pratik çözümler sunacaklarını unutmayın. Desenli veya eskitilmiş materyallerle hayalinizdeki şıklığı yakalamanız an meselesi!

4 Apliklere Başvurun

iyi Dir ışıklandırma, cilt ve saç bakımlarınızdan başarılı sonuçlar almanız açısından fazlasıyla önem taşır. Aynanızın iki yanına yerleştirdiğiniz aplikler, yüzünüze vurgu yaparak makyaj esnasında size büyük kolaylık sağlayacak. Dimmer yardımıyla şiddetini ayarlayabildiğiniz spot ışıkları da çok işinize yarayacak!

Bitkiler Alın

Doğanın güzelliklerine banyonuzda da yer açın. Gün ışığına ihtiyaç duymayan yeşil bitkiler sayesinde ferahlığı içinizde hissedin. Dilerseniz, farklı boyutlarda kaktüsler ya da küçük bir vazoya yerleştirdiğiniz kır çiçekleriyle renkli ve eğlenceli sunumlara.

Büyük Bir Ayna Asın

Lavabonun üzerine astığınız büyükçe bir ayna, banyonuzu olduğundan daha geniş gösterir ve ışığı hemen hemen her noktaya yansıtarak size aydınlık bir ortam vadeder. Şık çerçeveli, farklı tasarıma sahip bir model ise mekanın işlevselliğinin yanı sıra stili ile de öne çıkmasını sağlar. Dilerseniz, yanına makyaj aynası da ekleyebilirsiniz.

6 Aksesuarlarınızı Sergileyin

Saç aksesuarları ve takılarınızı dolap veya çekmecelere kaldırmak yerine aynanın yakınındaki bir rafta, kutuların içinde sergileyin. Böylelikle tüm alternatifleri hızlıca deneyebilir, seçim yapmanızı kolaylaştırabilirsiniz.

Şık Bir Köşe Oluşturun

Evinizin diğer bölümlerinde olduğu gibi banyonuzda da ince zevkinizi konuşturun. Zarif bir puf, yalın hatlara sahip bir sehpa ve minik objelerle şık bir köşe yaratın.

Banyonuzu Yenileyin_1.jpgBanyonuzu Yenileyin_19.jpgBanyonuzu Yenileyin_12.jpgBanyonuzu Yenileyin_3.jpgBanyonuzu Yenileyin_10.jpgBanyonuzu Yenileyin_13.jpg

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir