2015 bahçe mobilya modelleri ve fiyatları

modern bahçe mobilya takımları

Evinizin  de bahçe, geniş balkon ve teras sahibiyseniz 2015 bahçe mobilya modelleri tam size göre. Biribirinden güzel bahçe mobilyaları insanı adeta özendiriyor.  Bahçeye dair aklınıza gelebilecek tüm eşya ve malzemeleri  rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Özellikle bahçenizde veya havuzun kenarında güzel rahat ve şık Bahçe Mobilyalarınızın olması sizce de hoş olmaz mıydı? Hem kaliteli hem de fiyatı yönünden oldukça hesaplı olan 2015 bahçe mobilya modelleri çok hoşunuza gidecek türden. Masası, sandalyesi, sehpası, koltukları, minderleri, şemsiyeleri gibi birçok parçası bulunuyor. Sabahları bahçenizde rahat bir şekilde gönlünüzce kahvaltı yapmak güne zinde başlamanız anlamına gelmektedir. Bahçe mobilyalarınızla evinizde farkındalık yaratabilirsiniz. Genellikle hasır olarak görmeye alıştığımız modern bahçe mobilyaları son yıllarda ferforjenin güzelliği ile de buluşuyor.2015 bahçe mobilya modellerini Tekzen, Koçtaş, Bahause, İkea , Bellona , gibi firmalardan temin edebilirsiniz.

Bahçe ve açık alanların en çok yaz aylarında kullanılmasından dolayı yaza özgü sıcak renklerin kullanılmaktadır. Bambu, tik ve rattan ağacı ise çok daha kaliteli ve fazla işçilik gerektiren tasarımlar olup fiyatları da diğerlerine göre biraz daha pahalıdır.  Galerimizde sizler için hazırladığımız 2015 bahçe mobilya modellerini inceleyebiirsiniz.

 

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir